Mladá žena a usmívající se muž, vedle nich je nápis CoraLove zaměstnání.

Jsme součástí skupiny Coral Travel Group (OTI Holding), kterou tvoří 37 aktivních společností ve 22 zemích. Pro naše zaměstnance proto vytváříme stabilní, bezpečné a inspirativní zázemí. Základní esencí našeho úspěchu jsou lidé – sebevědomí zaměstnanci, kteří znají smysl své práce, dělají ji s plným nasazením a především srdcem.

Najděte práci právě u nás

Jaké zaměření je to vaše? Vyberte si z rozmanité nabídky pracovních pozic.

Tvorba produktu

Přípravě produktů pro naše klienty se věnují lidé se znalostí destinací, letecké dopravy a služeb.

Produkt Supervisor Coral Travel - Středomořské destinace

Prodej zájezdů

Zážitky z cest začínají už výběrem dovolené, kterým klienty provázejí naši zkušení odborníci. Velmi dobře znají cílové destinace a rádi poznávají další. Umí klientům naslouchat a pomáhají jim vybrat ideální dovolenou, kterou naši zákazníci pak rádi doporučí dalším.

Prodejce/prodejkyně zájezdů Praha

Prodejce/prodejkyně zájezdů Ostrava

Retail Sales Supervisor

Podpora v destinacích – delegáti a animátoři

Spokojenost našich klientů v destinacích je pro nás to nejdůležitější a právě kvalitou služeb a destinačního servisu se výrazně odlišujeme od konkurence. Máte chuť užít si krásná místa u moře, perfektní servis a v případě animátorů i hravou společnost dětí? Pomozte nám zajistit ty nejkrásnější #coralovezazitky pro naše klienty!

Delegát/ka Coral Travel

GUEST RELATION v 5* hotelech na Turecké riviéře

ANIMÁTOR PRO DĚTSKÉ KLUBY V TURECKU A EGYPTĚ

Odborní specialisté na centrále v Karlíně

Průběžně rozšiřujeme náš tým na centrále. Uvítáme kolegy, kteří celý chod naší cestovní kanceláře podpoří i dalšími znalostmi a zkušenostmi, např. z oblasti IT, účetnictví, marketingu...

Asistent/ka Retail Managera

Účetní

Senior Marketing Specialist

Rezervační specialista Coral Travel

Zaujala vás naše firma nebo některá z nabízených pozic? Pokud ano, neváhejte se nám ozvat na email našeho personální oddělení hr@coraltravel.cz. Dejte nám vědět, i pokud nevidíte vypsanou pozici, o kterou máte zájem. Stále rosteme a je možné, že se ji právě chystáme otevřít. Tak si zajistíte, že vás oslovíme mezi prvními nebo vám nabídneme zajímavou alternativu.