hero
stamp

Turecko

15°C

Teplota v březnu


17°C

Teplota vody v březnu

Coral Travel
 • Odkud
  Jakékoliv město
 • Kam
  Libovolná
 • Datum odletu
  Jakékoliv datum
 • Délka pobytu
  6-9 nocí
 • Účastníci
  2 osob

Vyberte si z nabídek dovolené v Turecku

Turecko uchvacuje svou rozmanitostí a přírodními krásami, řadou zajímavých památek a nádhernou krajinou. Bohatá historie se zde prolíná s orientální kulturou a aromatickou kuchyní.

Rodinná dovolená v Turecku

Turecko je země, kde jsou děti středem světa. Jsou milovány, hýčkány a jejich zlobení se přehlží s pousmáním. I proto je dovolená v Turecku pro rodiny ideální.

Nemusíte se ani bát, jak vaše děti zvládnou pobyt v restauraci. Koncept All Inclusive v Turecku neznamená jen neomezený a nonstop výběr jídel turecké kuchyně a pokrmů ze všech koutů světa. V mnoha hotelech najdete také speciální restaurace pro děti s jídelníčkem, který je přizpůsoben jejich chutím i potřebám. To je to, co naši hosté na dovolené v Turecku oceňují nejvíce – pohodlí i rozmanitost.

Turecká riviéra

Tou nejlepší volbou pro cestovatele a rodiny s dětmi je Turecká riviéra. Antalya, její hlavní město, je obklopeno pohořím Taurus, jehož majestátnost vzbuzuje úctu a obdiv k dílu přírody. Během odpočinku na písečné pláži se můžete kochat nádherným výhledem na zapadající slunce, které se skrývá za vrcholky a útesy.

Doporučujeme: hotely v Turecku