Coral Family Club Moře zábavy pro celou rodinu

Máme pro vás jedinečnou nabídku rodinných hotelů, které zajišťují nezapomenutelnou dovolenou pro malé i velké. V klubových hotelech přímo u pláže jsou pro vás připraveny bazény se skluzavkami, zahrady s dětskými hřišti a řada dalších atrakcí, ale také rodinné pokoje, strava All Inclusive a vybavení pro maximální komfort dětí všech věkových kategorií.

A co je hlavní? V rámci Coral Family Club je v dětských klubících zajištěn zábavný program pod vedením česky hovořících animátorů v období od 1. 7. do 31. 8. 2024! Nic už tedy nebrání fantastickému prázdninovému dobrodružství plnému zábavy, her a tvořivých aktivit.

Dětský animační klub Coral Family Club v českém jazyce je možné realizovat při naplnění min. počtu 8 dětí. Animační aktivity poskytujeme zcela zdarma, jeho zrušení proto není možné kompenzovat.

Poznávejte moře s Crazyfish!

Naše Crazyfish mají spoustu střelených nápadů. Tyhle rozpustilé uličnice vtáhnou vaše malé objevitele do svých fantastických příběhů a odhalí jim nejedno tajemství podmořských hlubin a doposud neobjevených mořských potvůrek. V rámci her a soutěží budou děti sbírat odměny z korálkového pokladu, které si na konci pobytu vymění za krásné dárky.

Výhody Coral Family Clubu

Rodinné hotely

To nejdůležitější během dovolené s dětmi je maximální komfort a pocit bezpečí. To vše najdete v hotelech, které jsou součástí našeho konceptu Coral Family Club. U hotelu je pláž i bazén, spousta vzrostlé zeleně, k dispozici je kvalitní strava, dětské vybavení a vše potřebné pro pohodové prožití dovolené.

Profesionální animátoři

Vychutnejte si odpočinek ve Spa centru nebo si zajděte v klidu na skleničku a péči o své ratolesti nechte na nás! Naši zkušení česky hovořící animátoři se jim postarají o skvělou zábavu a krásné prázdninové vzpomínky.

Pestrý program pro děti

Vedle vodních radovánek si děti určitě užijí i zábavu v miniklubech. Čekají na ně noví kamarádi, hry, soutěže, aktivity, které rozšiřují obzory a podporují fyzický rozvoj i fantazii a kreativitu. Mladí badatelé si mohou vyzkoušet i práci na zahrádce.

All Inclusive stravování

Víme, jak důležitá je pro děti kvalitní strava a pitný režim. V rodinných hotelech se můžete spolehnout na velmi dobré jídlo z čerstvých surovin a nápoje po celý den.

Hotely v rámci Coral Family Clubu

Xanadu Resort

Turecko, Belek

Detail hotelu

Kamelya Aishen Club

Turecko, Side

Detail hotelu

Seven Seas Hotel Blue

Turecko, Side

Detail hotelu

Marvida Family Eco Club

Turecko, Side

Detail hotelu

Seven Seas Hotel Life

Turecko, Kemer

Detail hotelu

Seven Seas Palmeras Bay

Turecko, Alanya

Detail hotelu

Justiniano Club Park Conti

Turecko, Alanya

Detail hotelu

Xanadu Makadi Bay

Egypt, Hurghada

Detail hotelu

Aktuální nabídku hotelů s českými klubíky a animátory budeme nadále rozšiřovat.

Fotky dětských klubíků