Express Transfer zdarma

Chystáte se na dovolenou do Turecka? Pro větší pohodlí a ještě lepší #coralovezazitky jsme připravili speciální služby zdarma, které mohou čerpat všichni klienti během zájezdů do Beleku, Lary a Kundu.

Ke každému zájezdu od nás totiž nyní dostanete:

EXPRESS TRANSFER ZDARMA

Aby vaše vysněná dovolená začala co nejdříve a mohli jste si brzy užívat servis špičkových tureckých hotelů, máme pro vás nabídku expresního transferu, který na cestě k vašemu hotelu staví maximálně jednou.

INDIVIDUÁLNÍ TRANSFER

Možnost samostatného transferu do hotelu za zvýhodněnou cenu.

SLEVOVÉ KUPONY

Co by to bylo za dovolenou, kdybyste si odtud neodvezli něco pro radost?! Snad vám s výběrem pomohou poukazy na slevu ve výši 100 eur na nákup luxusních šperků a 50 eur při nákupu kvalitního koženého zboží, které vám delegát předá na informační schůzce v hotelu a vysvětlí další podmínky uplatnění kupónů.

RIVER SAFARI TOUR SE SLEVOU

Dopolední výlet pro celou rodinu a vodní radovánky na řece Kundu, během kterého si můžete vyzkoušet paddleboarding, plavbu na katamaránu či lovení modrých krabů. Součástí je i vyzvednutí a transfer zpět do hotelu, to vše za pouhých 19 eur/os. S sebou si vezměte jen obuv a oblečení vhodné k vodním aktivitám, případně plavky a náhradní oblečení, dále ručník, sluneční brýle, krém proti slunci a pokrývku hlavy (eventuálně peníze na osobní výdeje) a hlavně dobrou náladu!

Akce se vztahuje na následující hotely: